Ceny vstupenek

Místo původně plánovaných 30 zahraničních umělců, jich na letošním Aerodromu uvídíte nakonec 32. Hrát se nebude jen na dvou hlavních scénách, ale také na nově přidaných dvou vedlejších. Kdo se nechce trápit s vlastní dopravou autem (odříkat si alkoholické nápoje, platit parking aj.), může začít party už v Praze – v našem festivalovém autobusu, který vás pohodlně dopraví z Prahy a zpět zdarma!

Kdo nevlastní stan nebo se nechce mučit s jeho stavbou a následnou “demontáží”, může své tělo uložit ke komfortnímu spánku v námi nabízených stanech – tent hotelech nebo VIP Village!

Současně intenzivně rozšiřujeme také doprovodný program, vylepšujeme gastro zónu a celkový servis. Cenu vstupného jsme přesto dosud drželi na stejné úrovni. Ke zvýšení (a pouze jednodenních vstupenek) dojde až 18.5. ve 12 hod, kdy se cena vstupného zvedne na 1990 Kč.

Doporučujeme proto neváhat a využít posledních týdnů k zakoupení jednodenních lístků (jejichž objem se navíc každým dnem výrazně tenčí) za stávající cenu 1690 korun.

Cena třídenních vstupenek zůstává beze změny.