Vyhraj 2 lístky na Aerodrome Festival 2018Vyhraj
DOPRAVA ZDARMA Z PRAHY ZAJIŠTĚNA!

Doprava

DOPRAVA ZDARMA Z PRAHY ZAJIŠTĚNA!

Jsme blíž, než jste si mysleli a ještě vás tam odvezeme!
Párty začíná již v Praze. Vy se bavte, odvoz nechte na nás.

KYVADLOVÁ DOPRAVA

Doprava zdarma

Pro návštěvníky festivalu nabízíme dvě bezplatné linky:

1. Kyvadlová doprava z vlaku: Vrbno nad Lesy -> Panenský Týnec
Autobus vás vyzvedne ve čtvrtek, pátek nebo v sobotu vždycky po příjezdu vlaku v 10, 13, 15, 17, 18, 19 hodin. Není nutno rezervovat se předem, v případě zvýšeného zájmu pojede autobus vícekrát. Při cestě nazpět doporučujeme využít naší druhé linky: Panenský Týnec -> Praha Nové Butovice. Vlaky již v pozdních hodinách nejezdí.

2. Linka Praha Nové Butovice->Panenský Týnec
Nutnost rezervace zde. Tuto linku je nutné si rezervovat, bude jezdit čtvrtek, pátek, sobota od dopoledních do 20:00. hodin, více v rezervacích (odkaz výše). Zpáteční spoje budou ještě časově upřesněny. K dispozici budou posíleny nedělní dopolední spoje odvážející kempující návštěvníky. Plánek nástupiště zde.

Vlakem

Z Prahy Hlavního nádraží vás do stanice Kralupy nad Vltavou odveze rychlík. Z Kralup nad Vltavou jezdí lokální spoj do stanice Vrbno nad Lesy, jízdní řád naleznete zde. Spoj zajišťují České dráhy a.s., ceník a přepravní pořádek naleznete na stránkách dopravce. Doprava ze stanice Vrbno nad Lesy zajištěna do Panenského Týnce – viz. Kyvadlová doprava uvedená výše.

Autem

GPS: 50.305634, 13.933359 Z Prahy po D7 a 7 se dostanete za 35 minut přímo na festival (exit Panenský Týnec). Parkování zajištěno, místo si můžete v předprodeji koupit zde.

Letadlem

Letiště Václava Havla (PRG) se nachází pouze 36 km od festivalu. Na dopravu z letiště můžete využít komerční taxislužby nebo Uber.

CESTA Z LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA NA NOVÉ BUTOVICE

Ze zastávky Terminál 1 a Terminál 2 se dostanete autobusem linky č. 100 na zastávku metra Zličín, odkud je to metrem 5 stanic na zastávku Nové Butovice.

CESTA Z HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ NA NOVÉ BUTOVICE

Z Hlavního nádraží můžete využít metro ze stanice Hlavní nádraží do stanice Florenc, kde se přestupuje na žlutou linku metra na zastávku Nové Butovice.

Zastávka Terminál 1

Zastávka Terminál 2*Všechny požadované spoje najdete na stránkách www.idos.cz i v německé či anglické jazykové mutaci.

Jsme blíž, než jste si mysleli!

Praha53km
Drážďany 119km
Wroclaw 330km
Leipzig 198km