EXPLORE

Explore Aerodrome festival se promění v unikátní třídenní festivalové městečko bohaté na hudební, adrenalinové i relaxační a gastronomické zážitky!

Line up nabitý zahraničními hvězdami!

Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, MØ, Chvrches, Portugal. The Man, Milky Chance, The Kills, Parkway Drive, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a více!

Aerodrome Festival, dříve jednodenní hudební akce známá především jako oblíbená cílová destinace příznivců rocku, hard coru a metalu, se v letošním roce představí ve zbrusu nové podobě. Dramaturgie nabídne pestrý průřez mnoha hudebními styly – popem počínaje, přes hip hop, alternative rock až po hard core a metal.

Během tří dnů od 28. – 30.června vystoupí na dvou pódiích celkem 32 zahraničních účinkujících – od hvězdných stálic hudební scény až po nejvýraznější objevy posledních let.

Dva festivaly v jednom!

Zatímco první scéna nabídne mainstreamovější line up – od popu, přes hip hop až po elektroniku, druhá bude zaměřena na příznivce tvrdších žánrů – hard rocku, hard coru a metalu. Na každém z pódií, která se nebudou časově překrývat, každý den vystoupí více než pět účinkujících.

Je libo adrenalin nebo naopak relax? Doprovodný program nabídne obojí!

Hudební produkce bude doplněna o bohatý doprovodný program, který poskytne různé formy relaxace i vyžití pro příznivce adrenalinu po čas trvání celého festivalu. Festivalové městečko, které na letišti v Panenském Týnci na tři dny vyroste, bude vybaveno také nespočtem kaváren, restaurací a prodejních stánků s pestrou gastronomickou nabídkou.

Nechte starosti všedních dnů doma a nechte se s Aerodrome Festivalem unést do jiného světa!

Do “snového” města zábavy i odpočinku, kde pro problémy není místo. Do země, která oslavuje život a nabízí výjimečnou příležitost pro oslavy s přáteli i navazování nových známostí a přátelství.

Přijeďte si užít vaše oblíbené kapely a poznat nové, okusit pestrou gastronomickou nabídku, pobavit se nebo naopak zklidnit při doprovodných aktivitách a nabít se zážitky, ze kterých budete čerpat ještě dlouho po skončení festivalu.

Připravte si chuťové pohárky na nejlepší speciality české a mezinárodní kuchyně.

Food line-up

Tak jako při výběru programu, dáváme si záležet i na gastronomii. Připravte si chuťové pohárky na nejlepší speciality české a mezinárodní kuchyně. Zastoupena bude italská, mexická i exotická kuchyně a myslíme i na vegetariány, vegany a celiaky. Na Aerodrome Festivalu najdete široké zastoupení stánků, které dbají na kvalitu a původ svých jídel. Ať už si vyberete něco zdravé, nebo jen jednoduchý fast-food, hladoví určitě nebudete.HISTORIE AERODROME FESTIVALU2013

Premiéra v Praze v roce 2013

Aerodrome festival, za jehož zrodem stojí jedna z největších rakouských pořadatelských společností (Nova Music – organizátor festivalu Nova Rock, Frequency 1, Sonisphere aj.) měl premiéru v Praze v roce 2013. Hned jeho první ročník nabídl jednu z nejžádanějších amerických kapel – SYSTEM OF A DOWN, která na tehdejší dějiště festivalu – Výstaviště Holešovice přilákala na 17 000 návštěvníků a z Aerodromu se tak okamžitě stala jedna z největších hudebních akcí roku 2013.

HISTORIE AERODROME FESTIVALU2014

Dvoudenní hudební maratón

V létě následujícího roku festival svému renomé nejen dostál, ale v mnohém uplynulý ročník ještě předčil. Během dvoudenního hudebního maratónu si v červnu a v červenci pod hlavičkou Aerodrome festivalu v Praze předávala pódiovou štafetu taková jména jako AVENGED SEVENFOLD, ROB ZOMBIE, ALICE IN CHAINS nebo LIMP BIZKIT a o vrchol festivalu se nepostaral nikdo menší než legendární METALLICA! Výsledkem dvoudenní akce bylo 33 000 návštěvníků!

HISTORIE AERODROME FESTIVALU2016

komornějším prostředí

V roce 2016 se z důvodu nedostupnosti největších světových kapel (neboť většina z nich nebyla na turné) festival výjimečně konal v komornějším prostředí Tipsport arény, kam si přišlo KORN, BRING ME THE HORIZON, BILLY TALENT, BAD RELIGION a ZEBRAHEAD užít na 8 000 návštěvníků!

HISTORIE AERODROME FESTIVALU2017

25 000 návštěvníků

Oč skromnější byl rok 2016, o to velkolepější byl o rok později, kdy do festivalu vstoupil Igor Rattaj a finanční skupina J&T. Pod jejich záštitou Aerodrome vloni přivezl jednu z největších rockových kapel, po které tuzemské publikum toužilo bezmála 10 let! Tou hvězdou nebyl nikdo jiný než američtí LINKIN PARK. Spolu s nimi vloni na letišti v Letňanech vystoupili navíc SIMPLE PLAN, MACHINE GUN KELLY, ENTER SHIKARI, ROYAL REPUBLIC a COUNTERFEIT a výsledná návštěvnost hlásila 25 000 návštěvníků!

Chcete se aspoň na chvíli osvobodit od pozemské reality a vznést se do oblak?
S námi můžete.

Vstupenky Program