UBYTOVÁNÍ

Na Aerodrome festivalu bude o vaše pohodlí postaráno! V našem kempu naleznete kompletní zázemí včetně keramických toalet, sprch, bezpečnostních skřínek, bufetů a obchůdků. Objevte všechny výhody pohodlného ubytování přímo na festivalu a vyberte si to, které vám nejvíce vyhovuje.
Registrace (ubytování) do kempu 09:00 – 21:00.

Camp Basic500 Kč/osoba

Stanování ve vlastních stanech ve vyznačených zónách se všemi službami, které v kempu potřebujete. Platné 3 dny.

vyprodáno

Tent Hotel 2000 Kč/stan max. 2 osoby

Nabízíme vám speciální stany s novou technologií Black Fresh. Díky konceptu '' Black '' můžete ve stanu spát déle než v běžném stane, protože stan zvenčí odráží sluneční paprsky a zevnitř udržuje 99% tmu i během dne. Koncept '' Fresh '' zase snižuje teplotu ve stanu a uvnitř stanu může proudit vzduch. Včetně 2 podložek a přikrývek. Platné 3 dny.
Všechny osoby se musí na místě zaregistrovat najednou.

vyprodáno

Tent Hotel Classic 2000 Kč/stan max. 2 osoby

Včetně 2 podložek a přikrývek. Platné 3 dny.
Všechny osoby se musí na místě zaregistrovat najednou.

vyprodáno

VIP Village5990 Kč/exkluzivní stan max. 5 osôb

Exkluzivní stany pro 5 osob s osvětlením, vyvýšeným lůžkem a místem na posezení. Každý luxusní stan je o rozloze 15 m². Samostatní zóna s recepcí a strážní službou. Platné 3 dny.
Užijte si nadstandard!

vyprodáno

Caravan Camp 2500 Kč/karavan max. 5 osob

Přijďte s vlastním karavanem a užívejte pohodlí domova. V oddělené části kempu pro karavany najdete vše potřebné. Garantovaná parcela 4x10 metrů, vjezd a parkování přímo v kempu, maximálně 5 osob. Včetně elektrické přípojky. Platné 3 dny. Všechny osoby se musí na místě zaregistrovat najednou.

vyprodáno

Střežené skříňky 630 Kč/skříňka

Neriskujte! Vaše cennosti budou v bezpečí střežené skříňky po celou dobu festivalu. Skříňky přístupné pouze pro ubytované klienty, kteří si koupili alespoň Basic Camp. třežené skříňky s kódovým zámkem a dvěma zásuvkami, kde si můžete dobít telefon. Vaše cennosti budou v bezpečí po celou dobu festivalu. Platné 3 dny.

vyprodáno